تبلیغات
×ناامیدی ممنوع× - پست آخر

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


×ناامیدی ممنوع×
ترنسکشوال
نوشته شده در تاریخ 1390/02/23 توسط میعاد

سلام به همه دوستان.همونطور که از اول ساخت این وبلاگ گفتم این وبلاگ هیچوقت بسته نخواهد شد فقط با عرض پوزش از همه کسانی که به من افتخار دادند و به من سر زدند باید بگم این وبلاگ به علت مشکلات شخصی من خیلی دیر به دیر آپ میشه و بهتون قول میدم که در صورت آپ شدن بهتون خبر داده بشه.

نکته بعدی اینه که دیگه امکان نظردهی در وبلاگ وجود نداره!یاهو آی دی منم از فردا بسته میشه و به کسانی که شماره خط های منو دارن باید بگم شمارهام به زودی به سطل آشغال منتقل میشن و از من صدایی نخواهید شنید!

امیدوارم خوبی یا بدی ازم دیدین حلال کنید هیچوقت از هیچکاری یا هیچ حرفی منظور خاصی نداشتم و دیگه حرف و صدایی از من نمیشنوید!

در صورت امکان این وبلاگ رو به کسی میدم که بتونه واستون اطلاعات بذاره و خودم از دنیای نت هم خداحافظی خواهم کردم!

ممنون از همراهی و یاری تک تک شما عزیزان : سید مهدی-شاهین-سیاوش-شمیم-مریم-مریم!-کامیار-محسن-فربد-سوگل-حامد و همه شما عزیزانی که واسم نظر گذاشتین و ببخشید اگه اسم بعضی ها را ننوشتم.خبر آخرین عمل خودم هم به زودی در این وبلاگ گذاشته میشه اگه زنده موندم! با امید آزادی از زندون تن برای همه ترنسکشوال های عزیز!

یه حرفی هم واسه آخرین بار به یکی از کسانی بگم که هرچند خودش خیلی مشکل داره ولی از وقتی به وبلاگم سر زده سعی کرده به من و همه ترنسها امید بده!

شمیم عزیز امیدوارم هرچه زودتر به آرامش برسی و به ایران برگردی و خوش باشی! این آرزو رو از صمیم قلب برات میکنم!

و همین و بس

خداحافظ برای همیشه!

طبقه بندی:
.: Weblog Themes By Pichak :.


جاوا اسكریپت

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک